O firmie

A. R. Skład

O FIRMIE

Picture

A.R. Skład — niewielki sklep zatrudniający trzy osoby — został założony w 1991 roku w Górze Kalwarii. Od początku tej drogi, celem założyciela firmy był stały rozwój i budowanie silnej, solidnej firmy na wartościach takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność.

1991 r.
Picture
W roku 2000 dołączyliśmy do grupy Polskie Składy Budowlane – był to kamień milowy w historii firmy. 2000 r.
Picture
W 2006 roku otworzyliśmy Salon Okien i Drzwi – od tego czasu nasi klienci mogą zaopatrywać się u nas w stolarkę drzwiową i okienną, otrzymywać fachowe doradztwo w tym zakresie oraz profesjonalny montaż. 2006
Picture

Rok 2007 zaowocował rozbudową sklepu o powierzchni 120m2 do marketu samoobsługowego o powierzchni 700m2 a zaledwie 2 lata później w 2009 roku do 1000m2. Od tamtej pory jesteśmy pełnowartościowym marketem budowlanym PSB Mrówka.

2007
Picture

W 2013 roku narodziła się kolejna gałąź naszej firmy, czyli Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego – dająca klientom możliwość wynajmu profesjonalnych maszyn i urządzeń od światowej renomy producentów.

2013
Picture

Od 2016 roku przy Markecie Mrówka Góra Kalwaria funkcjonuje dział ogrodowy „Relaks w ogrodzie” – mieszczący się w namiocie sezonowym – dostępność wszelkiego rodzaju asortymentu ogrodowo-działkowego zaczynając od mebli przez grille, baseny i pawilony kończąc na nasionach traw i kosiarkach – od razu przypadł do gustu naszym klientom.

2016
Picture
Najmłodsze dziecko firmy A.R.Skład to otwarty w marcu 2020 roku Market PSB Mrówka w Dęblinie.
1300m2 powierzchni handlowej, doskonale przygotowany zespół oraz duży parking tworzą profesjonalny i nowoczesny obiekt handlowy.
W markecie tym znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne dla domu i ogrodu oraz bogaty asortyment dla budownictwa i „wykończeniówki”. Zapraszamy do odwiedzenia Mrówki w Dęblinie!
2020
Picture

W dniu dzisiejszym jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, zatrudniającym ponad 50 osób. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy deweloperskie. Zaopatrujemy w rozmaite materiały i sprzęt firmy również z poza branży budowlanej. Posiadamy flotę kilkunastu samochodów transportowych – od ciężarówek z dźwigami HDS, którymi dostarczamy najcięższe materiały budowlane po małe samochody dostawcze lub osobowe, którymi dostarczymy nawet kilka worków cementu. Słuchamy naszych klientów i odpowiadamy na ich potrzeby – dzięki czemu zawdzięczamy swoją niezachwianą pozycję na rynku. I wciąż się rozwijamy!

2020