O firmie

1991 r

A.R. Skład — niewielki sklep zatrudniający trzy osoby — został założony w 1991 roku w Górze Kalwarii.

Od początku tej drogi, celem założyciela firmy był stały rozwój i budowanie silnej, solidnej firmy na wartościach takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność.

2000 r.

W roku 2000 dołączyliśmy do grupy Polskie Składy Budowlane

Był to kamień milowy w historii firmy.

2006 r.

W 2006 roku otworzyliśmy Salon Okien i Drzwi

Od tego czasu nasi klienci mogą zaopatrywać się u nas w stolarkę drzwiową i okienną, otrzymywać fachowe doradztwo w tym zakresie oraz profesjonalny montaż.

2007 r.

Rok 2007 zaowocował rozbudową sklepu o powierzchni 120m2 do marketu samoobsługowego o powierzchni 700m2

Zaledwie 2 lata później w 2009 roku do 1000m2. Od tamtej pory jesteśmy pełnowartościowym marketem budowlanym PSB Mrówka.

2013 r.

W 2013 roku narodziła się kolejna gałąź naszej firmy, czyli Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego

Dająca klientom możliwość wynajmu profesjonalnych maszyn i urządzeń od światowej renomy producentów.

2016 r.

Od 2016 roku przy Markecie Mrówka Góra Kalwaria funkcjonuje dział ogrodowy „Relaks w ogrodzie”

Mieszczący się w namiocie sezonowym – dostępność wszelkiego rodzaju asortymentu ogrodowo-działkowego zaczynając od mebli przez grille, baseny i pawilony kończąc na nasionach traw i kosiarkach – od razu przypadł do gustu naszym klientom.

2020 r.

Najmłodsze dziecko firmy A.R.Skład to otwarty w marcu 2020 roku Market PSB Mrówka w Dęblinie.

1300m2 powierzchni handlowej, doskonale przygotowany zespół oraz duży parking tworzą profesjonalny i nowoczesny obiekt handlowy.
W markecie tym znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne dla domu i ogrodu oraz bogaty asortyment dla budownictwa i „wykończeniówki”. Zapraszamy do odwiedzenia Mrówki w Dęblinie!

2022 r.

W dziś jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym, zatrudniającym ponad 50 osób. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy deweloperskie.

Zaopatrujemy w rozmaite materiały i sprzęt firmy również z poza branży budowlanej. Posiadamy flotę kilkunastu samochodów transportowych – od ciężarówek z dźwigami HDS, którymi dostarczamy najcięższe materiały budowlane po małe samochody dostawcze lub osobowe, którymi dostarczymy nawet kilka worków cementu. Słuchamy naszych klientów i odpowiadamy na ich potrzeby – dzięki czemu zawdzięczamy swoją niezachwianą pozycję na rynku. I wciąż się rozwijamy!